Posts by ponicz

Cześć w styczniu wróciłem do gry na świecie 10:thumbup: Gdy zobaczyłem że na kanale bractwa aktywne jest raptem 5-8 osób troszkę się przeraziłem=O. Przecież ten serwer nie jest taki stary :/!

Bractwo nosi nazwę Furia 2 . Założone zostało przez Adama778:huh:.

Bractwo kiedyś było top1 serwera ,z czasem odparte na miejsce drugie leczy przez małą aktywność graczy spadło na miejsce 3 i "dotyka 4"?(.

Sztandar bractwa wynosi 100%. Składek nie ma ,wszystko zależy od Ciebie !

Chciałbym je znowu ożywić przywrócić dalszą sławę i blask.

Jeśli jesteś zainteresowany proszę napisz tu swój nick lub odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej na świecie 10.

Razem możemy stworzyć lepsze bractwo :love:!

Pozdrawiam Ponicz:!:

Zatem sądzę że potencjał mapy kompletnie nie jest wykorzystany i sama okładka mapy jest gotowa na coś więcej.

Mapa mogła by zawierać :

-Bonus za dzienną aktywność (co dziennie exp w siódmy dzień karneol )

-Fabuła tanotha chodzi mi o to że co ileś wypraw na mapie odkrywalibyśmy strony księgi (gdzieś by się wrzuciło tą księge by poczytać fabułe)

-Chociażby jako taki bajer jakieś podziemne przejśćie do lochów (po kliknięciu przekierowało by nas do lochów.

-Jakiś event podobny event jak był kiedyś.

-Nowy wierzchowiec co daje bonus do Kondycji (może nazwać go Behemot :D)

Jeszcze lepsze przedmioty odblokowywane na kolejnych etapach mapy.

Fajnie było by zobaczyć jakiś awatar osoby z rozpadającą się twarzą tj. jakiś pół kościotrup pół człowiek :D

Możliwości jest wiele tylko trzeba chcieć ,lecz sądzę że "Władcy Tanotha" są leniwi :|

Zapraszam każdego do podesłania pomysłów jak i dyskusji i zdań na ten temat :) !

Wszystko super, otwarty kolejny serwer ale czy wiadomo coś o jakiś nowościach ?

Jakiś event ? (nie mówię tu o promocji na karniaki)

Może jakieś nowe przedmioty ?

Cokolwiek ?

Gra trochę powiewa nudą trzeba ją jakoś urozmaicić :/