Miért van ennyire kihalva ez a játék?

• Valamit nem értek, mi történt ezzel a játékkal? Már évek óta nem változott semmi de abszolút semmi, és nem hogy nem változott inkább vissza fejlődött. Se eventek se fejlesztések, se semmi... Elszomorító ezt látni... Egy hirdetésben láttam újra róla s gondoltam felnézek a régi karakteremre, megtettem, és semmi minden ugyan olyan mint kb. 6-7 évvel ezelőtt... csak azóta nyílt még 3 másik világ... Igazat megvallva megjött újra a kedvem a játékhoz a régi idők emlékére, de így hogy egy halott játékot játszok elég furcsa...

Emlékszem régen néha még event is volt, mint például az a ?sárkány barlang? event a térképen, meg hasonló és élvezetes volt, de ez, hogy csak kizsigerelni akarják a fejlesztők a játékosokat szégyen, nem fektetnek semmit a játékba viszont a 30%-os vérkő eventet nem restek elindítani de persze hogy mást megtegyenek azt nem, sajnálatos ezt látni egy olyan játékkal amelyben rengeteg és rengetek lehetőség rejlik mellyel visszahozhatnák a játékosokat...

Nem tudom hogy egyáltalán bárki olvassa-e a magyar fórumot, beleértve a moderátorokat vagy bárki hasonlót... De szívesen beszélnék erről...

• Valószínűleg az eredeti fejlesztők már nem dolgoznak a Gameforge-nak és amilyen "jó fej" ez a kiadó nem is akar már beleölni semmit. Szerintem addig fognak menni a szerverek, amíg még lesz egy kis bevételük, de fejlesztés itt már nem igen lesz. Bár csodák még létezhetnek...