Czy będą jakieś nowości :P ?

• Wszystko super, otwarty kolejny serwer ale czy wiadomo coś o jakiś nowościach ?

Jakiś event ? (nie mówię tu o promocji na karniaki)

Może jakieś nowe przedmioty ?

Cokolwiek ?

Gra trochę powiewa nudą trzeba ją jakoś urozmaicić :/

• Osobiscie nic nie wiem o nowosciach,ale gdy jakies oficjalne info bedzie to napewno gracze dowiedza sie wczesniej.

Regulamin Forum

• Jak sądzisz jest sens pisać z własnymi propozycjami do supportu :D? czy może tutaj się podzielić własnymi przemyśleniami :D ?

Mysle ze juz bylo sporo podobnych tematow na poprzednim forum,wiec wysylanie takich propozycji do supportu nie ma sensu.Mysle ze mozesz podzielic sie swoimi przemysleniami tu na forum.

Regulamin Forum

• Zatem sądzę że potencjał mapy kompletnie nie jest wykorzystany i sama okładka mapy jest gotowa na coś więcej.

Mapa mogła by zawierać :

-Bonus za dzienną aktywność (co dziennie exp w siódmy dzień karneol )

-Fabuła tanotha chodzi mi o to że co ileś wypraw na mapie odkrywalibyśmy strony księgi (gdzieś by się wrzuciło tą księge by poczytać fabułe)

-Chociażby jako taki bajer jakieś podziemne przejśćie do lochów (po kliknięciu przekierowało by nas do lochów.

-Jakiś event podobny event jak był kiedyś.

-Nowy wierzchowiec co daje bonus do Kondycji (może nazwać go Behemot :D)

Jeszcze lepsze przedmioty odblokowywane na kolejnych etapach mapy.

Fajnie było by zobaczyć jakiś awatar osoby z rozpadającą się twarzą tj. jakiś pół kościotrup pół człowiek :D

Możliwości jest wiele tylko trzeba chcieć ,lecz sądzę że "Władcy Tanotha" są leniwi :|

Zapraszam każdego do podesłania pomysłów jak i dyskusji i zdań na ten temat :) !

• Niestety ja ci nie udziele takich informacji bo ich nie posiadam.Wszelkie nowosci, zostana ogloszone przed wprowadzeniem. :)

Regulamin Forum

• Od jakiegoś czasu powróciłem do gry mianowicie od startu serwera 12 :)
    Zauważyłem że w tej grze jak nic się nie działo to nie dzieje się nadal - Mowa o powrocie jakieś hmm 5/7 lat temu ?

Dlaczego owa gra nie posiada micro-eventów jak tytułowy wspaniały Gladiatus?

Powinniście rozważyć aby była możliwość jak w nim:

- Nagroda za codzienne logowanie - Możliwość dostania przedmiotu, złota a nawet kilku sztuk karmelków.

- Kufry z aren (Coś jak tam skrzynie boskiej...) - Możliwość wylosowania klejnotów do kręgu zaklinania, złoto przedmioty itp...

- Jakieś micrusy do punktów wypraw bo 5 na dzień to stanowczo za mało o 10 nie wspomnę, jakieś na złoto, expa...

Słowami końcowymi nie dziwie się że ta gra straciła Hype jaki kiedyś oferowała przewagę widać kolosalną nad ludźmi co inwestują w tą grę karmelki, a jest to na tyle takie chamskie że powinniście zachęcać do gry, a nie odstraszać bo jak człowiek ma tutaj grać mając maxymalnie 5 punktów wypraw raz lochy i zero możliwości nabycia owej waluty chociaż troszkę sensowniej niż na 36 poziomie aż 2 karmelki do tej pory wydropione nie zainwestowane od Aliny.

Poleciłbym lekko chociaż ściągnąć pomysły z lepszej siostrzyczki jaką jest gra Gladiatus ona ma większy Hype dzięki tym microevetom i ogólnie wydarzeniom, które się tam odbywają :)

Dużo myślę że roboty developerzy, nie mieli by bo pomysły mają już na tacy podane, ale nie wiem dlaczego w ogóle nikt się nie interesuję z wyższych władz na tym forum... Była obniżka na karmelki zero komunikatu kilka dni przed....

Tyle z moich skromnych słów będę piłował do puty nie zobaczę jakiejś innej zmiany, nawet jeśli moje posty będą otrzymywać, warny będą kasowane lub konto zostanie zablokowane ;) Pozdrawiam.

• Dużo myślę że roboty developerzy, nie mieli by bo pomysły mają już na tacy podane, ale nie wiem dlaczego w ogóle nikt się nie interesuję z wyższych władz na tym forum... Była obniżka na karmelki zero komunikatu kilka dni przed....

Tyle z moich skromnych słów będę piłował do puty nie zobaczę jakiejś innej zmiany, nawet jeśli moje posty będą otrzymywać, warny będą kasowane lub konto zostanie zablokowane ;) Pozdrawiam.

Nie wiem kim nazywasz wyzszymi wladzami na forum ;) ale nie kazdy z nas ma jakis wpływ na nowe eventy i pomysly w grze..

Cieszymy sie z kazdych merytorycznych wypowiedzi i nie karzemy takowych,dopoki sa zgodne z regulaminem forum.

Pozdrawiam

Regulamin Forum

• Dużo myślę że roboty developerzy, nie mieli by bo pomysły mają już na tacy podane, ale nie wiem dlaczego w ogóle nikt się nie interesuję z wyższych władz na tym forum... Była obniżka na karmelki zero komunikatu kilka dni przed....

Nie wiem kim nazywasz wyzszymi wladzami na forum ;) ale nie kazdy z nas ma jakis wpływ na nowe eventy i pomysly w grze..

Cieszymy sie z kazdych merytorycznych wypowiedzi i nie karzemy takowych,dopoki sa zgodne z regulaminem forum.

Pozdrawiam

Władze miałem na myśli coś pokroju Art-a Come :)
    Ale tutaj zupełnie nic się nie dzieję, a konkurencja nie śpi i eventy wydarzenia są :)

• W sumie to tu w ogóle przydały by się jakieś wydarzenia, jak np.

- Świąteczne
    - Jakieś związane z grą np. Atak nieumarłych - Obrona Krainy :P - Czyli normalnie wyprawy eventowe z punktami osobnymi niż wyprawy zwykłe max 5 :)

- Możliwość złapania czasowego wierzchowca (150%) np na kilka godzin, dni max np 3 dni w trwający event (Oczywiście sporo szczęścia by było potrzeba)

- Coś pokroju promocji i obniżek także by fajnie wchodził w grę np... Bonus zniżek do zakupu kręgów zaklinania np z 120 na 80 kamrelków, lub coś w deseń za 120 karmelków np zamiast 14 dni to takie 21 - wiesz coś związane nawet i z premium, ale aby owe wydarzenia takie też czasem mogły się nadarzyć.

Jest tutaj masa pomysłów czy to jak pisałem ściągnąć z Gladiatusa - kilka nie mówię o wszystkich i już jakoś to ruszy.

• Zapodam także swoje pomysły, wątpię aby cokolwiek zostało tutaj zmienione/dodane ale próbować zawsze można...

- udoskonalić czat bractwa, chodzi mi przede wszystkim o to aby po wylogowaniu się i ponowym zalogowaniu gracz mógł sprawdzić o czym była mowa np; przez ostatnie 24h

(ogólnie naprawić czat bo co serwer jest to samo, kilku osobom czat wogóle nie działa co utrudnia komunikacje)

- wprowadzić pewien licznik w bractwie który pokazywałby ile dany gracz wpłacił złota oraz karneoli od momentu kiedy dołączył do danego bractwa

- dodać możliwość wysłania wiadomości prywatnej przez lidera do wszystkich graczy którzy znajdują się w danym bractwie (tzw. wiadomość grupowa)

- zmienić system walk bractw, przykładowo bractwo Z atakuje bractwo Y i wychodzi z tego pojedynku zwycięsko po czym rabuje 10 % złota które bractwo Y posiadało w swoim skarbcu, zrabowane złoto przechodzi na konto bractwa które wygrało tą bitwe

- udoskonalić rozbudowę bractwa, dodać 5 nowych rzeczy (na ten moment mamy Twierdze/Skarbiec/Sztandar/Strażnica/Szaniec) + 5 nowych, przykłady poniżej...

bonus do siły / bonus do zręczności / bonus do kondycji / bonus do inteligencji oraz bonus do wierzchowca. działało by to tak samo jak ulepszenia które są już wprowadzone tzn. za 1poz sztandaru 2 %, 2poz sztandaru 4 % itd... czyli przekładając to na bonusy do cech wyglądałoby to tak 1poz 2 % do siły, 2poz 4 % do siły itd... (może być cokolwiek innego lecz w miarę sensownego)

- dodatkowe nagrody za wbijanie osiągnięć, po wbiciu jakiegokolwiek osiągniecia dostajemy po 1 do wszystkich cech + dodałbym przykładowo jakąś rune, miksturę lub jakiś przedmiot do postaci

- zmienić system licytacji i wprowadzić przedmioty dla trzech osób a nie jednej tak jak jest obecnie

- banować graczy którzy posiadają więcej niż jedno konto na serwerze

- dodać jakąś nową runę do krągu zaklinania

- dodatkowe 10 pięter lochu (bardzo trudne)

- wprowadzenie jednego nowego wierzchowca i dodanie starych z początkowych serwerów

- dodać dwie nowe tabele do rankingu i wprowadzić nagrody dla top 10 czy też top 100, owe rankingi przedstawiałyby top dnia walk na arenie oraz graczy z największą liczbą wypraw danego dnia

to tak na szybko odemnie, sorka za składnie zdań i ogólnie za jakiekolwiek błędy ale miałem ciężki dzień ||

jeżeli cokolwiek się tutaj zmieni lub zostanie wprowadzone do gry to pomyśli się troszkę więcej...

• Także, właśnie bractwa powinny zostać, zaktualizowane.

Jakieś nie wiem nowe itemki w sensie wygląd grę lub silnik powinni zaktualizować, nowymi grafikami potworów, wizualnie...

Ale co ja tam mogę wiedzieć, twórcy przecież wiedzą lepiej tej gry że nie ruszać tego, w ogóle od kilku lat :D :D

Edytuje od razu posta dodając jeszcze...
    Aby zlikwidowali u alchemika pay2win ...

Powinien on generować, możliwość kupna kamyka +10 do obrażeń nie tylko za karmelki, ale za złoto także tutaj powinni zrobić możliwość generowania itemów, dzięki czemu będzie większa szansa na możliwość kupna większych eliksirów, jak i run... A nie jak do tej pory tylko małe eliksiry.

• Jako od dłuższego czasu jest dostateczna cisza, chciałbym się zapytać Art czy coś w ogóle ruszyło oraz czy była jakakolwiek odpowiedź, w sprawie jakiegoś wsparcia dla tej gry w postaci Update :P.

Jezeli cos sie pojawi,to napewno Art udzieli nam informacji.

Regulamin Forum