Daha fazla ve daha uzun süreli oyuncu kazanımı

• Oyun yıllar önce olan guests of gallendor oyununun çakması oldugu bariz ama tabikide güzel bir oyun lakin oyunda çok fazla sayıda eksiklik bulunuyor maceraların sınırlı olması oyuncunun oyuna baglanmasını ve geri gelmesini engelliyecek biçimde yapılmış oyuncu ne kadar oynarsa okadar çok gelişebilcek biçimde olmalı karakter sınıfı olarak da zayıf bir kurgu var oyunda ya güç geliştirilip savaşcı sınıfı yada zeka geliştirilip büyücü sınıfı olmalıydı ama 2 si bir arada oldugu zaman düellolarda strateji kurmak cok zor hale gelmiş umarım bu düzenlemeler ilerki günlerde yapılır aksine oyunun gallendor kadar kaliteli bir oyuncu kitlesine erişecegini düşünmüyorum

• sevgili oyun yöneticileri server 5 te li cemilcavus hesabımı banlamışsınız biliyorum bir yanlış yaptım aç gözlülüğümün kurbanı oldum bilgisayarda öyle dolaşırken sahte kredi kartlarıyla internet oyunlarından alış veriş yapanları gördüm ve bir deniyeyim dedim kaç yıldır bu oyunu oynuyorum hiç böyle birşey yapmadım oyunu açarsanız bir dahada olmayacak yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

• saygıdeğer oyun yöneticileri ve mod fastfood evet ben bir yanlışlık yaptım hesabımı satışa çıkarmamam lazımdı ama şimdi akıllandım oyunu yıllardır oynuyorum bana bi şans daha verin s10 daki feedback hesabımı geri istiyorum anlayışınıza sığınıyorum..