Cum functioneaza atribulete+4

• Salut poate nu stiu eu cum functioneaza sistemul sau poate este un bug de exemplu. Statusul meu la constitutie fara armura Detin aceasta armura care ofera constitutie +400 (+4 per nivel) iar acesta este statusul meu final la constitutie deci dupa cum se poate observa imi ofera doar +400 Unde sunt si cele +4 per nivel eu ce inteleg ca la fiecare nivel care eu il fac pe erou imi ofera +4 puncte in + daca stam sa gandim logic eu am nivel 100 deci 100 nivel x 4 puncte trebuia sa mai imi ofere inca 400 de puncte la constitutie unde sunt este vreun bug ceva gresesc eu cum se calculeaza ca nu prea pricep ceva eu zic ca nu este in regula ar fi venit 400 cat ofera armura si nivelul meu 100x4 puncte pe fiecare nivel inca 400 deci constitutie+800 ar fi venit:(.si inca o intrebare din 2020 decemrie flash playerul va fi desfintat cum vom putea juca incontinuare . va multumesc si sper sa ma lamuriti si pe mine cum se calculeaza acea armura +400 de la ea si +4 per nivel

• 1. Aveți o opinie gresita cu privire la cum primiți punctele (400 Constituție înseamna 4 puncte x100 nivelul eroului)

2. Cei de la Adobe nu vor desfința flash ci vor percepe taxa. Majoritatea jocurilor au trecut pe HTML 5 deci problema este rezolvata dinainte de a aparea.

• Roy

Approved the thread.
  • Roy

Closed the thread.